s
a  
     


Competitie-indelingen
 
Competitie  1e (3e klasse C) Beker Groep 2-05
Bolnes
Dilettant
DVO '32
Excelsior R
HBSS
Kethel Spaland
Lekkerkerk
Leonidas
Perkouw
Schoonhoven
Spirit
VVOR
Zestienhoven
Zwarte Pijl
Ammerstol
Be Fair
Perkouw
SPV '81
 

 

 

Competitie 2e 4e klasse 06 Beker Groep 4 20
Barendrecht 7
Bergambacht 2
Capelle 5
DCV 3
Jodan Boys 7
Lekkerkerk 3
Perkouw 2
Schoonhoven 3
Spirit 5
SVS 4
Swift Boys 3
Xerxes DZB 4
BVCB 4
Moerkapelle 2
Perkouw 2
Rohda '76 2
Competitie 3e 7e klasse 11 Beker Groep 7 41
Bergambacht 4
Capelle 8
DCV 7
Lekkerkerk 5
Nieuwerkerk 4
Ommoord 4
Perkouw 3
Schoonhoven 4
Soccer Boys 7
Spirit 8
SVS 6
Jodan Boys 13
Nieuwerkerk 5
Olympia 3
Perkouw 3
Competitie 4e 8e klasse 12 Beker Groep 8 15
Berkel 8
Capelle 10
DCV 8
Dilettant 6
DRL 3
Neptunus Schiebroek 9
Perkouw 4
Schoonhoven 7
Soccer Boys 9
Spirit 9
SVS 8
Zwervers cvv 3
Donk 2
FC Oudewater 9
Perkouw 4
Spirit 10
Competitie JO19 (najaar) 2e klasse 5 Beker Groep 2 17
Bergambacht 1
Capelle 2
CKC 2
HOVDJSCR 1
Lekkerkerk 1
Nieuwerkerk 3
Overmaas 1
Perkouw 1
Spirit 2
Stolwijk 1
SVS 1
Zwervers cvv 2
DSO 2
Jodan Boys 3
Perkouw 1
Stompwijk 1
Competitie JO17 (najaar) 5e klasse 06 Beker Groep 5 19
BVCB 4
Dilettant 3
Groeneweg 3
Joden Boys 3
Lekkerkerk 2
Moordrecht 3
Nieuwerkerk 5
Perkouw 1
Schoonhoven 4
Spirit 4
SVS 4
Zwervers cvv 3
Jodan Boys 7
Nieuwerkerk 7
Perkouw 1
Stolwijk 2
Competitie JO15 (njaar) 5e klasse 22 Beker Groep 5 87
Ammerstol 1
Be Fair 4
Bergambacht 3
Gouda 4
Haastrecht 2
Jodan Boys 7
Olympia 7
Perkouw 1
Schoonhoven 4
Spirit 8
SPV '81 1
Stolwijk 2
Groeneweg 4
Moordrecht 3
Nieuwerkerk 9
Perkouw 1
Competitie J013 (najaar) 8e klasse 06 Beker Groep 8 41
Bergambacht 4
Donk 2
Groeneweg 4
Moordrecht 4
Nieuwerkerk 10
ONA 4
Perkouw 1
Schoonhoven 4
Spirit 6
XerxesDZb 5
Zwervers cvv 5
Haastrecht 3
Nieuwerkerk 12
Perkouw 1
Zwervers, cvv 6
Competitie JO11 (najaar) 8e klasse 05 Beker Groep 8 25
Be Fair 5
Bergambacht 4
Cabauw 2M
FC Oudewater 8
Gouda 4
Haastrecht 4
Jodan Boys 5
Perkouw 1
Schoonhoven 5
Schoonhoven 6
Stolwijk 3

 
Gouderak 2
Lekkerkerk 3
Perkouw 1
Spirit 7
Competitie JO9 (najaar) 8e klasse Beker Groep 8 71
FC Oudewater 6
Floreant 4
Kamerik 3
Nieuwkoop 6
Perkouw 1
Rijnstreek 2
Rohda '76 2
Siveo '60 2
Sportlust '46 6
VEP 4
WDS 2
Woerden 5
 
Dilettant 4
Gouderak 1
Perkouw 1
Spirit 7M
Competitie JO8 (najaar) 6e klasse Beker Groep 1 93
ASW 1
Bergambacht 2
Donk 2
Gouda 1
Haastrecht 1
Jodan Boys 3
Nieuwerkerk 4
Olympia 4
Perkouw 1
Schoonhoven 1
Stolwijk 1
 
Capelle 6
Lekkerkerk 2
Perkouw 1
Spirit 2

 

 
 
 

 

Home

Info

Programma

Uitslagen

Verslagen

Foto's

Links
   
   

Hoofdsponsor

 
 

Overige sponsors